Series
Ratings
57
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.0