Series
Ratings
469- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 3.5- 도라이버: 잃어버린 핸들을 찾아서Rated ★ 3.5
The Game Caterers 2Rated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
S LineRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- 주관식당Rated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.0