Movies
Ratings
130
CinderellaRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Son of the MaskRated ★ 3.5
BlendedRated ★ 3.5
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.0
TrainwreckRated ★ 3.5
ToastRated ★ 3.0
Knocked UpRated ★ 3.5
St. Trinian'sRated ★ 4.5
That's My BoyRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 4.0
Code Name: JackalRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
Johnny EnglishRated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 2.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.5
Penny PinchersRated ★ 3.0