Movies
Ratings
431
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
CriminalRated ★ 4.5
Lucid DreamRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5