Movies
Ratings
368
MalenaRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
FelonRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0