Series
Ratings
133
Friends Season 1Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0