Titles you rated
BigRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0