Titles you rated
History of a SalarymanRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0- RNARated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.5
MidasRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5