Movies
Ratings
529
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Hana's Miso SoupRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Superman/Batman: ApocalypseRated ★ 3.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0