Series
Ratings
82
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
- Fairy CommiRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.0