Movies
Ratings
94
Spider-ManRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0