Series
Ratings
15
WestworldRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 1.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 1.0- DamoRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0