Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
The Ghost DetectiveRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
VIPRated ★ 0.5
QuizRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0
Eccentric! Chef MoonRated ★ 2.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5- M&MRated ★ 0.5
Personal TasteRated ★ 3.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5