Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
FranceRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0