Movies
Ratings
902
Ford v FerrariRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
AnnieRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0