Series
Ratings
186- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
1899Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
From Season 3Rated ★ 3.5
From Season 2Rated ★ 3.5
From Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 1.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 1.0
High School Mystery ClubRated ★ 1.0- High School Mystery Club 3 CommentaryRated ★ 1.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5- High School Mystery Club 2 CommentaryRated ★ 1.5