Titles you rated
Single in SeoulRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Seo BokRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Tiger in WinterRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0