Titles you rated
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
The FanRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The NaturalRated ★ 4.0
White BadgeRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0