Movies
Ratings
523
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
American UltraRated ★ 4.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5