Movies
Ratings
578
Black WidowRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.0
The FatherRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.5
Not OutRated ★ 1.5
NomadlandRated ★ 5.0
MinariRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 1.5
When Attitudes Become FilmRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
JoséeRated ★ 3.5
RunRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 4.5- Born HaterRated ★ 2.5
- Me as I amRated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0