Movies
Ratings
202- TRAPRated ★ 3.0
- Deer In Your HeadlightsRated ★ 2.5
- Bad BloodRated ★ 2.0
- GalloperRated ★ 3.0
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
El SurRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.5
The Seventh SealRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Easy RiderRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0