Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
The AssassinsRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0