Titles you rated
The Dungeon of Black CompanyRated ★ 3.0
A Couple of Cuckoos Season 2Rated ★ 1.0
A Couple of CuckoosRated ★ 1.5
Let This Grieving Soul Retire!Rated ★ 2.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0
Koujo Denka no KateikyoushiRated ★ 0.5- Rent-a-Girlfriend Season 4Rated ★ 3.0
Summer PocketsRated ★ 3.0
Apocalypse Bringer MynoghraRated ★ 1.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
Cultural Exchange With a Game Centre GirlRated ★ 3.0
9-nine- Ruler's CrownRated ★ 1.5
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 2.5
The Water MagicianRated ★ 0.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 2.5
The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 1.0
Uglymug, EpicfighterRated ★ 1.5
The Shy Hero and the Assassin PrincessesRated ★ 2.5
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0