Series
Ratings
122
Another Miss OhRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- 여기는 잘나가는 파출소Rated ★ 3.0
- Care Worker Gang SPRated ★ 5.0
- Doku Tomato Satsujin JikenRated ★ 4.0
- 佐々木夫妻の仁義なき戦いRated ★ 5.0
- 幸せになろうよRated ★ 3.0
- LADY 마지막 프로파일링Rated ★ 3.0
- CONTROL 범죄 심리 조사Rated ★ 4.0
- Marumo's Story SpecialRated ★ 4.0
- 아이 에스 ~남자도 여자도 아닌 성~Rated ★ 4.0
- おひとりさまRated ★ 3.0
BartenderRated ★ 3.0
PenanceRated ★ 0.5- 婚カツ!Rated ★ 3.0
Care Worker GangRated ★ 5.0
Shibatora〜Dougan Keiji・Shibata Taketora〜Rated ★ 4.0- The Quiz ShowRated ★ 4.0