Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 1.5
Sucker PunchRated ★ 1.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 3.5
PushRated ★ 0.5