Movies
Ratings
54
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0