Titles you rated
The Old GuardRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5