Titles you rated
Don't ClickRated ★ 2.0
The CatRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
RinguRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
SawRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Scary Movie 5Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0