Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5