Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.0