Titles you rated
Hudson HawkRated ★ 3.0
Cutthroat IslandRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 3.5
King ArthurRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
No Mercy for the RudeRated ★ 2.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 4.0
Samaritan GirlRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
HallelujahRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 2.5
DraculaRated ★ 4.5
Mr. HongRated ★ 3.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5