Movies
Ratings
326
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 5.0
FrankRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
BurntRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 5.0
Spy NationRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0