Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Power of OneRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0