Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Love StoryRated ★ 3.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
Seeking JusticeRated ★ 2.0
Miss CongenialityRated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The AssassinRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 1.0
Under the SunRated ★ 3.5