Series
Ratings
401
The Day I Became a GodRated ★ 3.5
GosickRated ★ 5.0
High School Prodigies Have It Easy Even in Another World!Rated ★ 3.5
Sing AgainRated ★ 5.0- Maria Watches Over Us Season 4Rated ★ 5.0
- Maria Watches Over Us Season 3Rated ★ 5.0
- Maria Watches Over Us: PrintempsRated ★ 5.0
Maria Watches Over UsRated ★ 5.0
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 5.0- Burning-Eyed Shana III: FinalRated ★ 5.0
- Burning-Eyed Shana SRated ★ 5.0
- Burning-Eyed Shana II: SecondRated ★ 5.0
- Burning-Eyed ShanaRated ★ 5.0
Scum's WishRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 4.0
Castle Town DandelionRated ★ 4.0- Seunguappaui Sadeuseyo JebalRated ★ 5.0
- A Town Where You Live OADRated ★ 5.0
A Town Where You LiveRated ★ 5.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.0