Movies
Ratings
190
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
God of GamblersRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
GORated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0