Movies
Ratings
262
JokerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.5