Titles you rated
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0