Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Gangsta.Rated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0- Death ParadeRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0