Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0