Movies
Ratings
160
BlindRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Death ProofRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0