Titles you rated
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0- SetoUtsumiRated ★ 5.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0