Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5