Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.0
The MediumRated ★ 0.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
DudeRated ★ 3.0
The PromRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.5
#realityhighRated ★ 3.0
29+1Rated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0