Series
Ratings
125
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 1.5- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 2.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 2.0
Wind BreakerRated ★ 2.5
Backflip!!Rated ★ 2.5- B:My BoyzRated ★ 2.5
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5