Titles you rated
QuartetRated ★ 3.0
Prison PrincessRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
DororoRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 2.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5