Movies
Ratings
512
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
DabanggRated ★ 2.0
CocktailRated ★ 2.5