Titles you rated
Rendezvous in ParisRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 3.5
ArmandRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.5
An Urban AllegoryRated ★ 3.5
Band of OutsidersRated ★ 3.5
Winter LightRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.5