Movies
Ratings
49
TarzanRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 4.0