Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
KnowingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0